Такос с телешко месо 400гр

Цена: 12,00 лв.
+ -
Моля, изберете:

телешко месо, чушки лук, Мексикански подправки, царевица, чедар смес от сирена, пшенични мини тортилки, ориз, боб, гуакамоле, салса, заквасена сметана