Веган Салата 300гр.

Цена: 10,00 лв.
+ -
Моля, изберете:

МИКС ОТ СВЕЖИ САЛАТИ, СУРОВИ ЧЕВЕНИ ЧУШКИ, МАСЛИНИ, ДОМАТИ, КРАСТАВИЦИ, ЧЕРВЕН ЛУК, ЗЕХТИН, ВИНЕГРЕТ, АВОКАДО, РИГАН /БЕЗ ГЛУТЕН, БЕЗ МЛЕЧНИ/

АЛЕРГЕНИ: ЯДКИ