АВОКАДО САЛАТА 320гр.

Цена: 10,00 лв.
+ -
Моля, изберете:

ДОМАТИ, МОЦАРЕЛА, ПЕЧЕНИ ЧЕРВЕНИ ЧУШКИ, ПЕСТО, АВОКАДО, РИГАН, ЗЕХТИН /БЕЗ ГЛУТЕН/

АЛЕРГЕНИ: МЛЕЧНИ, ЯДКИ